X
تبلیغات
زولا

موسسه آموزشی خوارزمی

معرفی خدمات موسسه آموزشی خوارزمی

یکشنبه 13 تیر 1395 ساعت 13:10

آیا شما ترجیح میدهید از آموزش آنلاین استفاده کنید؟

فواید آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یا آموزش الکترونیکی این اجازه را می دهد که بتوان به مواد آموزشی از هر جایی و در هر زمانی دسترسی داشت.

آموزش الکترونیکی این امکان را به کارآموزان می دهد که چه همه با هم در یک کلاس باشند و یا در سراسر کشور در مناطق مختلف پراکنده شده باشند، بتوانند در یک دوره آموزشی، با توجه به زمانی که برایشان مناسب است شرکت کنند.

بعضی از فواید آموزش آنلاین شامل موارد زیر است:

  • ساده، منعطف: پس از مکان، زمان نیز بزرگترین محدودیت برای آموزش است. به همین دلیل هم مربیان وهم دانش آموزان باید در دسترس و هماهنگ با دیگری و به صورت چهره به چهره باشند. با حذف این موارد هرکسی می تواند با توجه به زمان و طول زمانی که برایش مقدور است اقدام کند.
  • نتایج و بازخورد سریع: بیشتر روش های آموزش آنلاین، آزمون های آنلاین و ابزارهای دیگر را برای افزایش سرعت یادگیری و ارزیابی ادغام می کنند.
  • نگهداری و ابقاء بهتر: با طراحی هوشمندانه، تجربه کاربر و چند رسانه ای، آموزش آنلاین می تواند ثابت کند که یک تجربه آموزشی تاثیرگذارتر و غنی تر از کانال ها و روش های سنتی است.
  • دسترسی بیشتر به تخصص ها: در هر کشوری، تنها تعداد انگشت شماری از شهرها هستند که می تواندد ادعا کنند در میان ساکنان خودشان متخصصانی از همه رشته های آموزشی دارند. بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی متخصصان می توانند رایگان به هر مکانی مسافرت کنند. این تحول اجازه می دهد که اطلاعات در مورد موضاعات بسیار تخصصی بیشتر در دسترس افراد باشند و راه را برای پیشرفت در رشته های مختلف فراهم کند.
  • به روز ترین مطالب با کمترین هزینه ها: تحویل از راه دور برنامه درسی به مربیان این اجازه را می دهد که مواد آموزشی را به روز نگه دارند و هزینه کمتر در طول زمان می تواند انچه را که باعث موانع غیر قابل عبور هستند حذف کند و بتوانند به آموزش خود ادامه دهند.
  • مناسبتر بودن آموزش آنلاین برای کسب و کار در قرن۲۱: با جهانی شدن شرکت ها، همکاران بیشتر تمایل پیدا می کنند در مکان های مختلف کار کنند. آموزش آنلاین می تواند به کارمندان کمک کند تا در اداره های مجازی که پراکنده اند، بهتر عمل کنند. آموزش آنلاین می تواند استفاده از منابع و تکنولوژی را برای این کارمندان فراهم کند.

آموزش آنلاین هنوز صنعت نسبتا جوانی است که نوید بخش آینده ای پر از پیشرفت را می دهد. مدل های جدید آموزش در حال حاضر در حال ظهور  هستند که توان این را دارند تا بتوان به دستاوردهای بیشتری دست یافت.

 

موسسه آموزشی خوارزمی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.