موسسه آموزشی خوارزمی

معرفی خدمات موسسه آموزشی خوارزمی

شنبه 1 اسفند 1394 ساعت 18:42

مشاوره پایان نامه

خوب دوستان عزیز پژوهشگر اول باید دید که تا الان برای کار پایان نامتون چه کردید ؟چه مراحلی پیش رفتین؟ لازم میدونم در خصوص تفاوت سرقت علمی و انجام مراحل پایان نامه به عنوان یک کار تحقیقی ،پژوهشی یک سری نکات رو بهتون اعلام کنم. متاسفانه چند سالیست که یعضی از مراکز که تماما غیر مجاز هستن پیدا شدن که کار سرقت علمی میکنند . یعنی بجای شما کار نگارش پایان نامه رو انجام میدن .این کار مشکلاتی داره که به اختصار براتون توضیح میدم.

  1. چون این کار سرقت علمیه ،اگر وزارت علوم و دانشگاه مطلع بشه ،شما نه تنها از ادامه ی تحصیل محروم میشید بلکه مجازات های قانونی مثل جریمه و زندان هم دارید
  2. با انجام این کار ،شما نمی تونید نمره ی کامل و خوبی از پایان نامه بگیرید.
  3. بعداز اتمام جلسه دفاع و گذشت سالها، مطمئنا با عذاب وجدان مواجه میشید.
  4. چون پایان نامه برای یک کار تحقیقی و پژوهشی است پس دربازار کار با مشکل مواجه میشید.
  5. خشت اول که کج باشه خشت های بعدی مثل کتاب،مقاله،جلسه روز مصاحبه و … تماما با مشکل مواجه میشه .
  6. این کار از هر نگاهی سرقت علمی بوده و در صورت بروز مشکل شما هر پولی پرداخت کنید نمیتونید پیگیری قانونی بکنید چون خودتون متهم به جعل موضوعید.
  7. کپی برداری وپایان نامه های دانلودی و بی محتوا در این چندسال بیداد میکنه که با بخشنامه های اخیر اساتید ، دانشگاه ها و وزارت علوم موظف به برخود شدید و جدی هستند.
  8. از همه مهمتر وقتی شما در مقطع تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری هستید چون چیزی یاد نمیگیرید و مهارتی به اندوخته هاتون اضافه نمیشه با روح مقطعتون در تضاده ، درصورتیکه در کاری که مابراتون انجام میدیم شما هم خودتون توانایی انجام پیدا می کنید هم مهارت جدید یاد گرفتین و هم بجای اینکه روزی ۷ تا ۸ ساعت وقت بگذارید و با کمبود زمان مواجه بشید براحتی با روزی یک تا دو ساعت می تونید با توجه به روزترین موضوعات مقالات ۲۰۱۵- ۲۰۱۶ کار تحقیقی خودتونو به سرانجام برسونید.

کلیک کنید


برچسب‌ها: پایان نامه، مشاوره
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.